DENAS PL

Malawtilin

Malawtilin Skład: woda oczyszczona, oliwa, eftiderm, olej rycynowy, wosk emulsyjny, gliceryna, malawit, nalewka z nagietka, ekstrakt eleuterokokka, benzoesan sodu.

EFTIDERM (C 42-3372-97) jest środkiem przeciwzapalnym. Spełnia też rolę środka transportującego i dostarcza poprzez skórę i śluzówki biologicznie aktywne składniki, co wielokrotnie zwiększa ich aktywność i przedłuża działanie do 20-24 godzin.
MALAWIT TY 9158.001.29731500-95, Certyfikat nr BOSTNROSS RU.001:040007CII-19 z 26.02.2001 r., wysokoefektywny parafarmaceutyczny i kosmetyczny środek do stosowania zewnętrznego, w tym na śluzówki, posiada bardzo mocne właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze w stosunku praktycznie do wszystkich rodzajów infekcji tlenowców i beztlenowców, z wyraźnym przeciwwirusowym, przeciwgrzybicznym, przeciwbólowym i odwaniającym działaniem. Jest to produkt syntezy osiągnięć bioenergetycznej medycyny informacyjnej, farmakologii i homeopatii z unikalnymi darami natury Ałtaju. W jego skład wchodzą aktywne związki miedzi, w tym minerał malachit; mlekowy i inne kwasy; spirytus mrówkowy; srebro; sole sodu, wapnia, potasu, litu i in.; produkty pszczelarstwa; cukry; mumije tradycyjne i mumije białe (olej kamienny); gumożywica modrzewia i żywica cedrowa; pączki brzozy i sosny; kora dęba; wyciąg z korzeni i traw regionu Ałtaju (piwonia odchylana, krwawnik, szałwia lekarska, nieśmiertelnik, mięta, nagietek, rumianek pospolity, eukaliptus, tatarak, cząber i inne, razem 37 składników na ustrukturowanej wodzie źródlanej bez barwników.
MALAWIT - informacyjnie-aktywny preparat, reguluje odbudowę informacji komórek organizmu przez skórę, śluzówki, biologicznie aktywne punkty (BAP) i zakończenia nerwowe. Jednocześnie dezintegruje obcą informacje wirusów i mikroorganizmów (front fal preparatu pochłania "zanieczyszczenia" informacyjne).
Eftiderm łączy wszystkie aktywne składniki Malawtilinu i bez trudu przenosi je do tkanek, zwiększając tym samym kilkakrotnie ich działanie.Poza tym, jest on antyoksydantem i powyższa żywotność komórek, oddziałując na systemy enzymatyczne membran biologicznych. To sprzyja zwiększeniu działania przeciwzapalnego, przeciwobrzękowego, antyseptycznego i przeciwbólowego składników.

Jednocześnie Malawtilin to wspaniały środek kosmetyczny. Zapobiega starzeniu się skóry, zmniejsza ilość zmarszczek, przyśpiesza gojenie się zmian ropnych, polepsza krążenie tkankach, zapobiega powstawaniu blizn i zmniejsza już istniejące.